Logo –
www.audit-division.pl – audyty wewnętrzne, wyceny firm.

Audyt. Doradztwo. Księgowość. Wsparcie Transakcyjne. Wyceny.

FB acountLI acount LI acount YT acount
corporate

Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych 

Porzuć złudne rozwiązania polegające na usługach „outsourcingu księgowości” lub „outsourcingu procesów gospodarczych” oferowanych przez wiele firm na rynku. Ładnie brzmi, ale czy Jesteś pewien, co się za tym kryje? W wielu przypadkach takie umowy nie zapewniają odpowiedniej jakości usług i zabezpieczenia dla Zarządu i Właścicieli i bardzo często nie regulują wszystkich złożonych aspektów rachunkowości. Wybierz naszą kancelarię i bądź spokojny, że kupujesz usługę jasno zdefiniowaną, z jasno określonymi obowiązkami stron, a przede wszystkim certyfikowaną przez biegłego rewidenta.

Co oferujemy? Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) w oparciu o Ustawę o rachunkowości, przepisy prawa podatkowego oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Gwarantujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę w tym zakresie oraz doświadczonych księgowych.

Dlaczego my? Nasze biuro jest Kancelarią biegłego rewidenta (jest to jedyny obecnie i najwyższej jakości certyfikowany tytułu w zakresie kompetencji rachunkowych i usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych uznawany w Polsce), co zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług poprzez bezpośredni nadzór przez biegłego rewidenta. Większość biur rachunkowych takiego komfortu nie zapewnia, ponieważ nie ma już obowiązku posiadania certyfikowanego personelu. Jest to szczególnie istotne w przypadku sprawozdań finansowych podmiotów nie podlegających corocznemu badaniu ponieważ rośnie ryzyko istotnych błędów zniekształcających sprawozdanie finansowe. Wyeliminuj takie ryzyko wybierając nasz nadzór. Oferta naszej kancelarii to bezpieczeństwo dla Zarządu oraz Dyrekcji lokalnej.

 Pamiętaj! Rzetelnie i prawidłowo prowadzone księgi rachunkowe to podstawa funkcjonowania i bezpieczeństwa każdej firmy niezależnie od jej wielkości oraz branży, w jakiej działa. Wiemy o tym, jak ważny jest ten aspekt działalności dla Zarządu oraz Właścicieli i Inwestorów. Takie założenie legło u podstaw naszej oferty dotyczącej usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych dla firm.

Ofertę kierujemy do podmiotów działających w różnych branżach gospodarki oczekujących usług najwyższej jakości. 

biuro@audit-division.pl tel. 515 235 133 (+48 22) 774 52 18 ul. Handlowa 6 05–120 Legionowo

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Audyt i Doradztwo Konrad Romanowski Biegły Rewident 2016