Logo –
www.audit-division.pl – audyty wewnętrzne, wyceny firm.

Audyt. Doradztwo. Księgowość. Wsparcie Transakcyjne. Wyceny.

FB acountLI acount LI acount YT acount
nietuzinkowość

Co nas wyróżnia

Nasz zespół tworzą osoby kierujące się wyłącznie najwyższymi standardami świadczenia   usług   profesjonalnych.   Poniżej   przedstawiamy  kilka  kluczowych  zasad i wartości, którymi kierujemy się w naszej praktyce:

Wiedza ekspercka i doświadczenie – osoby tworzące naszą firmę stanowią młody ale wysoce wykwalifikowany zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie w działach audyt i  doradztwa  finansowego  międzynarodowych  instytucji  a szczególnie podmiotów z tzw. Wielkiej Czwórki. Posiadamy doświadczenie w audytach wielkich, międzynarodowych i krajowych korporacji jak i małych podmiotów z sektorów usługowych, produkcyjnych, handlowych, nieruchomościowych, budowlanych czy energetycznych. Wykonywaliśmy wyceny firm i marek liderów branżowych. Obsługiwaliśmy transakcje nabycia wiodących centrów biznesowych i handlowych na rynku polskim jak też mniejszych jednostek i nieruchomości. Świadczone przez nas usługi spełniają najwyższe standardy.

Komunikacja i inicjatywa – komunikacja to kluczowy element efektywnej współpracy.  Zapewnimy  regularną  komunikację z  Państwa  zespołem i kierownictwem, a także bieżące kontakty z Zarządem i organami nadzorującymi. Będziemy starać się aktywnie identyfikować i komunikować problemy i ryzyka istotne z punktu widzenia Państwa celów, nie czekając na formalne spotkania. Będziemy współpracować z Państwem w celu dostarczenia rozwiązań, które są poprawne ze strony technicznej, skuteczne, pragmatyczne i zapewniają osiągnięcie zaplanowanych wyników, gdzie tylko to możliwe. Jesteśmy bezpośredni, otwarci i szczerzy. Zawsze uważnie słuchamy uwag naszych klientów i odpowiednio się do nich dostosowujemy. Nasza otwarta struktura oraz klarowny proces komunikacji zapewni Państwu bezpośredni kontakt ze wszystkimi członkami zespołu.

więcej




biuro@audit-division.pl tel. 515 235 133 (+48 22) 774 52 18 ul. Handlowa 6 05–120 Legionowo

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Audyt i Doradztwo Konrad Romanowski Biegły Rewident 2016