Logo –
www.audit-division.pl – audyty wewnętrzne, wyceny firm.

Audyt. Doradztwo. Księgowość. Wsparcie Transakcyjne. Wyceny.

FB acountLI acount LI acount YT acount
jakość

Co nas wyróżnia

Pasja i dynamizm – cechuje nas ogromny entuzjazm i pasja w działaniu. Staramy się wykorzystywać  nasze  talenty  w  codziennej  pracy  i  z  pewnością  można  powiedzieć, że kochamy to, co robimy. Dlatego też w każde nasze zlecenie wkładamy serce pełne pasji. Pasja budzi w nas dynamizm. Nie chcemy zwlekać z żadnym krokiem. Mamy wielką nadzieję kontynuować współpracę z Państwem i już pasjonujemy się nowymi wyzwaniami.

 

Wartość dodana i wsparcie dla klienta– zdajemy sobie sprawę z występowania skomplikowanych procesów finansowych i podatkowych w codziennej pracy służb rachunkowych i sprawozdawczych i dlatego nasza rola nie kończy się jedynie na wykonaniu bieżącego zlecenia, ale obejmuje także pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów biznesowych oraz dostarczanie użytecznych rozwiązań. Dostarczamy rozwiązania, które są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami zarówno podatkowymi, prawnymi jak i rachunkowymi.

 

Dogłębne zrozumienie działalności klienta i indywidualizacja usług – do każdego  klienta  podchodzimy w sposób indywidualny  zarówno pod względem obsługi jak i zrozumienia specyfiki prowadzonej działalności. Poznajemy i analizujemy procesy biznesowe i finansowe klienta określając ich kluczowe i krytyczne obszary. Analizujemy ryzyka i procedury kontroli. Dobieramy odpowiednio metodologię naszych prac aby wykonać  je w sposób  skuteczny,  efektywny  i  minimalizujący  ryzyko.  Nasze  podejście w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem pozwala nam oferować usługi finansowe niejako ‘szyte na miarę’, z korzyścią dla naszych klientów.

biuro@audit-division.pl tel. 515 235 133 (+48 22) 774 52 18 ul. Handlowa 6 05–120 Legionowo

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Audyt i Doradztwo Konrad Romanowski Biegły Rewident 2016